iLeszno.pl reklamy
Z policji

Złamał nos swojemu rówieśnikowi

18-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego został zatrzymany przez leszczyńskich policjantów kilka dni po agresywnym wybryku w Boszkowie. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

 

- W weekend, 22 kwietnia w nocy na głównej ulicy Boszkowa, do stojącej grupy młodzieży podszedł nieznany im chłopak i uderzył jednego z młodych mężczyzn z pięści w twarz. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie po badaniach okazało się, że doznał poważnego złamania kości nosa - wyjaśnia leszczyńska policja.

Policjanci ustalili, że sprawcą tego przestępstwa jest 18-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego. 26 kwietnia mężczyzna został zatrzymany przez leszczyńskich policjantów na terenie Kościana. Następnie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Przyznał się do jego popełnienia, nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania, zasłaniał się ilością wypitego alkoholu.

Teraz podejrzanemu grozi do pięciu lat więzienia i niestety jego nieskazitelna dotąd przeszłość kryminalna zostanie w tak młodym wieku nadszarpnięta, notowaniem za poważne przestępstwo kryminalne.

Źródło: KMP Leszno

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika