Leszno

Zatrzymano trzy osoby, zabezpieczono prawie 5 tys. porcji narkotyków

Zatrzymano trzy osoby, zabezpieczono prawie 5 tys. porcji narkotyków
Zdjęcie: KMP Leszno

Leszczyńscy policjanci w tracie pełnienia służby minionej doby, niezależnie zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Łącznie te osoby posiadały prawie pół kilograma różnych zabronionych substancji.

- Policjanci kryminalni oraz pełniący służbę prewencyjną w trakcie minionej doby zatrzymali na terenie Leszna trzy osoby posiadające zabronione substancje narkotyczne. Byli to mężczyźni w wieku od 22 do 31 lat, mieszkańcy regionu leszczyńskiego - wyjaśnia podkom. Monika Żymełka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Zatrzymane osoby, posiadały przy sobie narkotyki w postaci marihuany oraz mefedronu.

Policjanci przeszukali miejsca zamieszkania tych osób, w których także znaleziono zabronione substancje. Łącznie zabezpieczono prawie 5 tys. porcji narkotyków, które jak można domniemać miały trafić do dalszego obrotu.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, teraz oczekują na ogłoszenie im zarzutów popełnienia przestępstw, za co grozi nawet do 10 lat więzienia.


Źródło: KMP Leszno




Czytaj również

iLeszno.pl reklamy
WALBET

iLeszno.pl reklamy
LAGWOOD

iLeszno.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN