Inicjatorem tego pomysłu był pan Henryk Chudobski z Osiecznej.
- Kapsuła została wmurowana pod jedną z tablic podczas nadania dębowi imienia Jana Pawła II w październiku 2005 roku. Podczas prac remontowych rynku kapsuła została odkryta, a do jej zawartości dodano aktualne zdjęcia rynku oraz list - informuje Urząd Gminy Osieczna.
2 kwietnia miało miejsce ponowne umieszczenie kapsuły na jej pierwotnym miejscu, aby dalej mogła przechowywać świadectwo współczesności dla przyszłych pokoleń.






















