Asp. szt. Leszek Imalski oraz sierż. Daniel Zielonka odebrali wyróżnienia przyznane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Olczyka oraz przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego mł. insp. Andrzeja Szarego za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców Wielkopolski.
Wymienione wyróżnienia oraz listy gratulacyjne od Wojewody Wielkopolskiej Agaty Sobczyk wręczył policjantom Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Piotr Gorynia wraz z Wiceprzewodniczącym ZT NSZZ Policjantów przy KMP w Lesznie asp. szt. Arkadiuszem Krawczykiem.
Wyróżnienie przyznano także asp. szt. Michałowi Ślęzakowi, jednak nie mógł on uczestniczyć w dzisiejszej uroczystości.






















