iLeszno.pl reklamy
Tenis stołowy

Wiceliderki odesłane z kwitkiem

Znakomicie rozpoczęły rundę rewanżową 1. ligi kobiet tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze. Zespół z gminy Rydzyna w minioną sobotę pokonał we własnej hali wicelidera grupy północnej - Agro-Sieć LUKS Chełmno 6:4!

Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego jest trudnym przeciwnikiem dla pingpongistek z Dąbcza. W trzech wcześniejszych potyczkach Wamet Dobry Wiązar nigdy nie pokonał zawodniczek z Chełmna.

W sobotę tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zapomniały o wcześniejszych niepowodzeniach w konfrontacjach z Agro-Sieć LUKS Chełmno i po raz pierwszy w historii pokonały swoje przeciwniczki 6:4! Spora w tym zasługa duetu – Paulina Stachecka i Natalia Michorczyk, które łącznie w sobotnim spotkaniu wywalczyły pięć punktów (komplet). Jedno “oczko” do dorobku zespołu z powiatu leszczyńskiego dorzuciła Katarzyna Trochimiuk.

Dzięki wygranej na ekipą z Chełmna drużyna z Dąbcza awansowała na trzecie miejsce w ligowej tabeli i do drugiego w klasyfikacji – Agro-Sieć LUKS traci tylko jedno “oczko”. Liderem grupy północnej ze zdecydowaną przewagą jest English Perfect AZS UWM Olsztyn.

Kolejne spotkanie na zapleczu Ekstraklasy kobiet Wamet Dobry Wiązar Dąbcze rozegra już w najbliższą sobotę. Rywalem klubu z powiatu leszczyńskiego będzie ZKS Zielona Góra. Mecz rozegrany zostanie w Dąbczu o godzinie 11:00. Wstęp wolny.


Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany