iLeszno.pl reklamy
Leszno

W weekend będą wymieniane parkometry

W najbliższy weekend planowany jest montaż nowych parkometrów w strefie płatnego parkowania w Lesznie. Stare urządzenia będą działać do piątku, 20 października, do godz. 18.00.

- Następnie zostaną wyłączone i rozpocznie się montaż nowych urządzeń, które powinny działać już od poniedziałku 23 października rana. W najbliższy weekend nie będzie zatem możliwości wykupienia biletu parkingowego na poniedziałek, chyba, że zrobimy to 20 października do godz. 18.00 - informuje Urząd Miasta Leszna. - Przypominamy, że nowe parkomaty będą miały możliwość wnoszenia opłaty kartą i blikiem. Nadal działać też będą aplikacje mobilne oraz płatności bilonem (bez wydawania reszty).

Od 23 października, opłacając parkowanie w strefie, kierowcy będą zobligowani do wpisania numeru rejestracyjnego pojazdu.

Nowe parkomaty będą służyć także do opłacania opłat dodatkowych wymierzanych za przekroczenie czasu parkowania, albo za całkowity brak opłaty za parkowanie. Wysokość opłat za parkowanie w strefie płatnego parkowania nie ulega zmianie.

Źródło: leszno.pl

Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany