iLeszno.pl reklamy
Z powiatu

Uderzył w mur, a potem dachował

Zdjęcie: KM PSP Leszno

We wtorek 23 stycznia w miejscowości Kłoda w powiecie leszczyńskim, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód uderzył w mur, a następnie dachował.

-  Na drodze DP4803 w miejscowości Kłoda, Mitsubishi Carisma, którym podróżował 22-latek oraz o kilka lat starszy mężczyzna, uderzył w mur i dachował na pobliskim polu. Obie osoby zostały uwięzione, dlatego przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonano dostęp do poszkodowanych. Obie osoby wymagały hospitalizacji - podaje kpt. Szymon Kurpisz z KM PSP Leszno.

Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn z powiatu leszczyńskiego w wieku 22 i 28 lat. 28-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie, u młodszego, ze względu na stan zdrowia, nie było możliwe badanie alkomatem, pobrano więc krew do badania na zawartość alkoholu lub narkotyków. Okazuje się jednak, że 22-latek ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. 

Według ustaleń policji, kierujący pojazdem marki Mitsubishi na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i ścieżkę rowerową, dwukrotnie uderzył w mur, ostatecznie samochód zakończył podróż dachowaniem na polu. Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany