iLeszno.pl reklamy
Wydarzenia

Tłumy bawiły się w Lesznie

Zdjęcie: leszno.pl

W miniony weekend miasto świętowało Dni Leszna 2023. Rozpoczął je Koncert Gwiazd na Stadionie im. Alfreda Smoczyka.

Najpierw publikę rozgrzała Cleo. Później sceną na stadionie im. Alfreda Smoczyka zawładnęła Ania Dąbrowska, a na koniec Gromee, czyli jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów. 

W sobotę i niedzielę Dni Leszna przeniosły się do Parku Leszczyńskich Satyryków za Teatrem Miejskim w Lesznie. Bawić się można było w piknikowy i rodzinny sposób. Nie zabrakło też występów lokalnych zespołów w sobotę na scenie było można zobaczyć: XYZ, ZACHODY, ROMAN REED& FRIENDS, HASH, na koniec wieczoru mocno zabrzmiał rock za sprawą  gwiazdy wieczoru - Marka Piekarczyka z zespołem. 

Natomiast w niedzielę odbył się festyn rodzinny z występami lokalnych artystów i zespołów. Zaprezentowali się m.in.: Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna, Arabeska, Ognisko Muzyczne MOK, Aerial Circus School Flying Flower, Grupa wokalna Klubu Kwadrat, Gumowa Akademia - Break Dance Leszno, Góra, Lipno - Dawid "Guma", Marcelina Furmaniak, Iskierki, Śpiewające Amazonki, Chór Miejski "Chopin" Zasłużony dla Kultury Polskiej, GRUPA - CYRKOWA MOK Leszno, Funky Flava Dance School, Sekcja wokalna MOK, Szkoła Tańca MARGO, Puenta, Orkiestra Dęta Miasta Leszna. 

Głównym organizatorem Dni Leszna 2023 był Miejski Ośrodek Kultury.

Źródło: leszno.pl

Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika