iLeszno.pl reklamy
Leszno

Szykujemy się na Rowerową Majówkę!

1 maja odbędzie się Rowerowa Majówka organizowana przez miasto. Rajd wystartuje o godzinie 10.00 z Alei Gwiazd Żużla przed stadionem im. Alfreda Smoczyka.

Rowerowa Majówka będzie prowadzić trasą: Leszno (ulice 17 Stycznia, Teodora Korcza, Aleje Jana Pawła II, Wiadukt im. Gen. Grota-Roweckiego, Rondo im. Żwirki i Wigury, Wolińska, Święciechowska) – Święciechowa (ulice Leszczyńska, Wolności, Szkolna, Rynek, Wschowska) – droga Święciechowa - Niechłód - Piotrowice - droga Włoszakowice - Leszno - Święciechowa (ulice Krzycka, Rynek, Szkolna, Wolności, Leszczyńska, Kosmonautów - Lotnisko Leszno. Pętla będzie mieć około 28 km.

Start będzie z Alei Gwiazd Żużla. W trasę peleton wyjedzie o godz. 10.00. Przyjazd pierwszych uczestników na metę na lotnisku planowany jest po około 1,5 godziny, ale pamiętajmy, że Rowerowa Majówka to nie jest wyścig, to rajd dla całych rodzin, dla dużych i małych. Każdy może ją pokonać we własnym tempie.

Na mecie będzie piknik z wieloma atrakcjami. Jedną z nich będzie konkurs na najmłodszego i najstarszego uczestnika Majówki. Zwycięzcy otrzymają bony upominkowe do sklepu rowerowego. Planujemy jeszcze inne konkursy, o których powiemy za tydzień.

Festyn na lotnisku potrwa do godz. 14.00.

Źródło: leszno.pl





Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika