iLeszno.pl reklamy
Leszno

Ruszył nabór chętnych na mieszkania przy ul. Jana Długosza

Zdjęcie: leszno.pl

13 marca rozpoczął się nabór chętnych na mieszkania przy ul. Jana Długosza. Pięć bloków w tej lokalizacji wybuduje Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zainteresowani wynajmem mieszkań w tej lokalizacji muszą wpłacić partycypację.

W ramach przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego powstanie 5 jednoklatkowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych na wynajem, w których znajdzie się 100 mieszkań. W ofercie są mieszkania, jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 29,51 m2 do 61,54 m2.

- Osoby partycypujące w kosztach budowy mieszkań mogą potem zostać ich najemcami. Wnioski o zawarcie umowy w sprawie partycypacji w kosztach budowy mieszkania należy składać w siedzibie spółki GTBS przy ul. Leszczyńskich 42 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00, od dnia 13.03.2023 r. do wyczerpania mieszkań lub do odwołania naboru - podaje Urząd Miasta Leszna.

Projekty mieszkań i szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie internetowej www.gtbs.leszno.pl oraz w siedzibie spółki przy ul. Leszczyńskich 42. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem 531 825 698.

Źródło: leszno.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany