W ramach zadania m.in. ocieplono ściany zewnętrzne i fundamentowe, wymieniono stolarkę okienną i zewnętrzną drzwiową, ocieplono podłogi na gruncie, wymieniono oświetlenie na energooszczędne typu LED, dokonano wymiany kotła węglowego na pompę ciepła.
Dodatkowo zmodernizowano instalację c.o., zamontowano instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.






















