iLeszno.pl reklamy
iPomagamy

Pożar w Pastrami Summer Barbecue w Lesznie. Ruszyła zbiórka na odbudowę lokalu

26 lipca w Lesznie doszło do pożaru w Pastrami Summer Barbecue. Niestety budynek na ten moment nie nadaje się do użytku. Społeczność miłośników kuchni i niepowtarzalnego klimatu tego miejsca, postanowiła wesprzeć swój ulubiony lokal. Ruszyła zbiórka na portalu Pomagam.pl.

 

Organizatorzy zbiórki są miłośnikami smacznej kuchni i niepowtarzalnego klimatu Pastrami Summer Barbecue. Lokal uległ zniszczeniu, jednak serce tego miejsca wyraźnie wciąż mocno bije. To nie sam budynek, ale atmosfera i ludzie sprawili, że Pastrami Summer Barbecue stało się ulubionym miejscem spotkań tak wielu osób.

 

- Życie codziennie stara nam się rzucać kłody pod nogi i o tym przekonała się dziś rano (26.07.2023) cała ekipa Pastrami Summer Barbecue w Lesznie. Wierzę, że tak jak dla mnie tak dla wielu innych osób to miejsce miało (ale będzie mieć!) swój niepowtarzalny klimat i przede wszystkim pyszne jedzenie. Założyłem zbiórkę i wierzę, że jesteśmy w stanie chociaż trochę pomóc Dawidowi i jego ekipie w szybkim powrocie do codzienności - pisze organizator na stronie zbiórki.

 

Pożar całkowicie zniszczył budynek, który niestety nie nadaje się do dalszego użytkowania. To, czego nie strawił ogień, zostało zniszczone podczas walki z żywiołem. Straty wynikłe z tego zdarzenia oszacowano na 300 tys. zł. Jednak każdy kolejny dzień bez działalności przynosi dalsze konsekwencje - utracone dochody, podatki i inne zobowiązania.

 

Na ten moment Pastrami Summer Barbecue działa na jednostkach mobilnych, jednak koszty odbudowy lokalu są ogromne. Razem ze społecznością z Leszna możemy pomóc pracownikom powstać z popiołów. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na zbiórkę założoną na portalu Pomagam.pl.

 

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/pastramileszno

 

 

 

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.

 

 


Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany