18 maja na terenie dworca kolejowego w Lesznie leszczyńscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób zatrzymali dwóch braci poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
- Okazali się nimi 25 i 26-letni mieszkańcy powiatu górowskiego. Obaj byli poszukiwani za popełnione w przeszłości przestępstwa przeciwko mieniu. Młodszy z braci spędzi w więzieniu najbliższe 14 miesięcy, natomiast starszy 18 miesięcy - wyjaśniają mundurowi.
Zatrzymani trafili już do zakładu karnego.






















