iLeszno.pl reklamy
Leszno

Policyjne zmagania na strzelnicy

Zdjęcie: KMP w Lesznie

Na policyjnej strzelnicy im. komisarza Kazimierza Wiśniewskiego odbyły po raz kolejny Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Wręczono puchary w kategorii grupowej i indywidualnej.

 

Zawody odbyły się 10 listopadaFunkcjonariusze rywalizowali w dwóch konkurencjach: w strzelaniu precyzyjnym oraz szybkim z odległości 15 metrów.

Najlepszą drużyną okazali się reprezentanci Wydziału Prewencji, zaraz za nimi Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą, a na III miejscu uplasowała się drużyna Wydziału Ruchu Drogowego.

Najlepiej strzelającą policjantką okazała się mł. asp. Agata Skiba z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii, natomiast najlepszym policyjnym strzelcem – st. post. Amadeusz Kołak z Wydziału Prewencji KMP w Lesznie.

Puchary oraz dyplomy wręczył Wiceprzewodniczący ZT NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie asp. szt. Arkadiusz Krawczyk wraz z mł. insp. Pawłem Prałatem Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie.

Nad bezpieczeństwem zawodów czuwał instruktor strzelectwa mł. asp. Roman Wieczorek.

Organizatorem zawodów był Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów przy KMP w Lesznie.

Źródło: KMP Leszno


Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika