iLeszno.pl reklamy
Leszno

Policja poszukuje kierowcy z wypadku

Zdjęcie: KMP w Lesznie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 8 lipca w Lesznie. Udział w wypadku wziął między innymi kierowca zarejestrowanego na monitoringu samochodu.

 

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 8 lipca ok. godz. 7:46 na skrzyżowaniu ulic św. Franciszka z Asyżu i Święciechowskiej w Lesznie.

- Podczas wypadku doszło do zderzenia kierującego samochodem marki Ranault Scenic III, koloru ciemnego, jadącego ulicą św. Franciszka z Asyżu od strony ulicy Spółdzielczej oraz kierującego rowerem jadącego ulicą Święciechowską od strony ulicy Kilińskiego - informują mundurowi.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały samochód uczestniczący w zdarzeniu. W związku z powyższym policja prosi o kontakt osobę kierującą samochodem i biorącą udział w zderzeniu z rowerzystą oraz wszelkich świadków wypadku pod numerami telefonów 47 77 31 600 lub 47 77 31 596.

Źródło: KMP Leszno


Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika