- Odświeżone zostało już oznakowanie na głównych ciągach komunikacyjnych, w tym na drodze krajowej nr 309 oraz ulicach: 1 Maja, Alejach Krasińskiego, Śniadeckich, Obrońców Lwowa, Norwida, Dożynkowej i Reja - informuje Urząd Miasta Leszna.
Obecnie prace są kontynuowane na kolejnych odcinkach. W najbliższym czasie malowanie oznakowania obejmie również ulice w śródmieściu oraz dzielnicach, m.in. Racławicką, 17 Stycznia i Grunwaldzką.
- Zakres robót obejmuje odnawianie przejść dla pieszych, oznakowania miejsc postojowych oraz ciągów rowerowych. Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu drogowym, prace prowadzone są w godzinach nocnych - od 22:00 do 5:00 - zaznacza magistrat. - Mieszkańców prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania w rejonie prowadzonych prac.






















