iLeszno.pl reklamy
Z policji

Mieszkanka powiatu leszczyńskiego okradła byłego pracodawcę

Zdjęcie: KPP Gostyń

30-letnia mieszkanka powiatu leszczyńskiego pod osłoną nocy weszła do pomieszczenia gospodarczego byłego pracodawcy, skąd ukradła sprzęt gastronomiczny na łączną kwotę 9,5 tysiąca złotych. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

W nocy z 20 na 21 czerwca br. na terenie Gostynia doszło do kradzieży sprzętu gastronomicznego z pomieszczenia gospodarczego punktu zajmującego się serwowaniem jedzenia. Sprawca przedostał się do wnętrza magazynu przez uszkodzone okno. Z wnętrza ukradł sprzęt gastronomiczny m.in. silniki do obracania mięsa, wanny ociekowe na tłuszcz oraz elementy do mocowania silnika. Łączna suma strat wyniosła 9,5 tysiąca złotych. Właściciel lokalu gastronomicznego zgłosił kradzież gostyńskim policjantom. Podczas czynności ustalono, że z kradzieżą może mieć związek była pracownica sklepu.

19 lipca 30-letnia mieszkania powiatu leszczyńskiego została zatrzymana i przewieziona do gostyńskiej komendy. Policjanci odzyskali znaczną część kradzionego mienia, które wróciło do właściciela.

30-latka usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Gostyń


Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany