iLeszno.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Kulinarna wycieczka po okolicy? Zajrzyj do Bistro na Talerzu!

Czy w okolicach Leszna można zjeść domowy obiad? Odpowiedź brzmi: tak! Wcale nie tak daleko, jak mogłoby się wydawać! Wystarczy 45 minut drogi, a czeka na Ciebie domowy obiad, który przywiedzie na myśl rodzinne niedziele! Bistro na Talerzu w Śremie zaprasza!

Tradycyjne smaki w każdym kącie - Bistro na Talerzu w Śremie

Jeżeli pragniesz smaku tradycyjnych, polskich potraw, to restauracja Bistro na Talerzu w Śremie jest miejscem idealnym. Specjalizujemy się w domowej kuchni i przyrządzaniu dań, które przenoszą gości w czasie do wspomnień związanych z aromatami kuchni rodzinnej.

Od klasycznego schabowego po aromatyczne zupy, wybór jest szeroki. Restauracja stara się wplatać do swojego menu smaki przypominające te, które przywodzą na myśl czasy dzieciństwa! Nasze menu i zdjęcia znajdziesz, wchodząc na stronę naszej restauracji: https://bistronatalerzu.pl/srem/

 

Rodzinna atmosfera i uśmiechnięta obsługa

To, co wyróżnia śremskie Bistro na Talerzu, to nie tylko doskonałe jedzenie, ale również rodzinna atmosfera i uśmiechnięta obsługa. Troska o gościa sięga znacznie dalej niż samo podanie dania. Przytulne wnętrze, otwartość i czystość to atut naszego Bistro, dodając do tego zapach domowych dań, zawsze świeżych, ale i gotowych na Twoje przybycie - czego chcieć więcej?!

 

 

Lokalne i zdrowe składniki

Świeżość i przepisy oparte na lokalnych składnikach - to dla nas najważniejszy punkt. Dbamy o każdy szczegół naszego dania, o to, aby każde z nich kojarzyło się z domowym smakiem, zapachem rodzinnego domu. Nie chcemy tworzyć masowej kuchni, ale budować markę na wszystkim, co w naszym regionie najpiękniejsze - składnikach od lokalnych dostawców, regionalnych smakach i daniach skomponowanych z sercem.

 

Dlaczego my?

U nas samodzielnie stworzysz swój ulubiony obiad! Możesz skorzystać z naszego TOP menu i postawić na najczęściej wybierane pozycje, ale możesz także samodzielnie wybrać główny składnik dania, dodatki oraz ulubione warzywa lub surówki. Do tego wszystkiego czeka na Ciebie domowy kompot i świeża, domowa zupa!

 

 

Co znajdziesz w menu? Wpadnij na Strzała!

Gołąbki, mielone, schabowy, gulasz, czy de volaille - to tylko niektóre z pozycji, które możesz u nas znaleźć! Wybierasz to, na co masz ochotę! Mało? Co tydzień czeka na Ciebie nowy Strzał Tygodnia, czyli jedno danie, w specjalnej, promocyjnej cenie! W każdym tygodniu będzie to coś innego, ale zawsze pysznie, świeżo i domowo - tak, jak lubimy najbardziej!

 

Rozwijamy się i kusimy nowościami!

Podczas wizyty w naszym Bistro można zauważyć pewne zmiany. Od kilku miesięcy intensywnie pracujemy na wielu płaszczyznach, aby wizyta w Bistro na Talerzu była dla naszych Gości jeszcze lepszym doświadczeniem! A to dopiero początek! Metamorfoza wnętrz to nie wszystko! Przed nami wiele kulinarnych nowości! Już teraz spróbuj naszych placków ziemniaczanych w różnych wersjach – po węgiersku, na słodko czy z sosem pieczarkowym!

Bądź z nami i sprawdzaj, co nowego u nas!

 

 

Gdzie znajdziesz nasze Bistro?

Nasze Bistro znajdziesz w Śremie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 19. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku od 11:00 do 18:00, a także w soboty i niedziele od 11:00 do 17:00! Wszystkie nasze restauracje znajdziesz także na naszej stronie internetowej: https://bistronatalerzu.pl


Czytaj również

mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika
Informator ślubny
Informator budowlany