iLeszno.pl reklamy
Leszno

Kilkakrotnie przebywał w więzieniu za posiadanie narkotyków. Wpadł po raz kolejny

Zdjęcie: KMP Leszno

Leszczyńscy policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Leszna, który przenosił w plecaku ponad kilogram amfetaminy. Zatrzymany w przeszłości kilkakrotnie przebywał w więzieniu za posiadanie narkotyków.

- 17 lipca leszczyńscy policjanci na podstawie pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali na terenie miasta mężczyznę posiadającego dużą ilość narkotyków. 42-letni mieszkaniec Leszna przenosił w plecaku ponad kilogram amfetaminy. Był on znany leszczyńskim policjantom, gdyż w przeszłości kilkakrotnie przebywał w więzieniu za posiadanie znacznych ilości narkotyków - wyjaśniają mundurowi.

Śledczy po raz kolejny ogłosili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, w ilości ponad kilograma amfetaminy. Mężczyzna czynu tego dopuścił się działając w warunkach recydywy, czyli działał w ciągu 5 lat od odbycia co najmniej 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwo.

19 lipca Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Tym razem grozi mu do 15 lat więzienia.

Źródło: KMP Leszno

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika