Z policji

Dwóch nietrzeźwych nastolatków za kierownicą i dwóch zbyt szybkich motocyklistów

Dwóch nietrzeźwych nastolatków za kierownicą i dwóch zbyt szybkich motocyklistów

Tylko 23 maja na ul. Konstytucji 3 Maja w Lesznie, dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

 

Tego samego dnia dwóch nietrzeźwych kierowców w wieku 18 i 19 lat, będących w stanie nietrzeźwości (ponad promil alkoholu w organizmie), zostało zatrzymanych.

W obu przypadkach konsekwencje są poważne:

  • utrata prawa jazdy
  • wysokie kary finansowe
  • odpowiedzialność karna
  • a przede wszystkim - ryzyko tragedii na drodze.

 


Źródło: Policja Leszno




Czytaj również

iLeszno.pl reklamy
WALBET

iLeszno.pl reklamy
LAGWOOD

iLeszno.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN