Tego samego dnia dwóch nietrzeźwych kierowców w wieku 18 i 19 lat, będących w stanie nietrzeźwości (ponad promil alkoholu w organizmie), zostało zatrzymanych.
W obu przypadkach konsekwencje są poważne:
- utrata prawa jazdy
- wysokie kary finansowe
- odpowiedzialność karna
- a przede wszystkim - ryzyko tragedii na drodze.






















