Z powiatu

Dobre starty młodych lekkoatletów ze Święciechowy w finale wojewódzkim

Dobre starty młodych lekkoatletów ze Święciechowy w finale wojewódzkim
Zdjęcie: Urząd Gminy Święciechowa

28 maja w Pile odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej, w którym udział wzięła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Święciechowie. W zawodach rywalizowało ponad 40 drużyn z całej Wielkopolski.

Drużyna dziewcząt zajęła 13. miejsce w klasyfikacji końcowej, natomiast chłopcy wywalczyli wysokie 6. miejsce, do samego końca licząc się w walce o podium.

Na szczególne wyróżnienie zasługują również wyniki indywidualne reprezentantów ze szkoły w Święciechowie:

  • Piotr Szkudlarczyk - 5. miejsce w skoku wzwyż,
  • Mateusz Konieczny - 6. miejsce w biegu na 600 metrów,
  • Oliwier Kucfir - 7. miejsce w biegu na 1000 metrów.

Źródło: Urząd Gminy Święciechowa




Czytaj również

iLeszno.pl reklamy
WALBET

iLeszno.pl reklamy
LAGWOOD

iLeszno.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN