iLeszno.pl reklamy
Tenis stołowy

Bracia ze srebrnymi medalami

Zdjęcie: powiat-leszczynski.pl

Krzysztof i Tomasz Mrozek z Wametu Dobry Wiązar Dąbcze po raz drugi z rzędu wywalczyli medal mistrzostw Wielkopolski seniorów w grze podwójnej. Po ubiegłorocznym zdobyciu brązowego krążka, tym razem bracia wywalczyli srebrne medale.

Najlepsi tenisiści i tenisistki stołowe rywalizowali w Lubaszu o medale mistrzostw Wielkopolski seniorów w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. W grze podwójnej mężczyzn aż do finału dotarli bracia Krzysztof i Tomasz Mrozek. W decydującym spotkaniu zawodnicy Wametu Dobry Wiązar ulegli Adrianowi Spychale (Piast Poprawa Ostrzeszów) i Mateuszowi Lisieckiemu (KTS Wicher Lisiec Wielki) 0:3.

Na miejscach 5-8 zmagania w grze podwójnej seniorów ukończył Mateusz Przybył z Wametu, występujący w parze z Jakubem Wernerem z Piasta Poprawy Ostrzeszów, a w gronie seniorek na tych samym lokatach została sklasyfikowana Agata Domańska grająca wspólnie z Martą Nowak z UKS Optimum Lubasz.

W zmaganiach singlowych najlepiej w tegorocznych mistrzostwach zaprezentował się Krzysztof Mrozek, który rywalizację ukończył na pozycjach 8-9. Jego młodszy brat został sklasyfikowany na miejscach 10-13, a Mateusz Przybył uplasował się w przedziale 18-21. W gronie seniorek Agata Domańska rywalizację ukończyła na miejscach 13-16.

Źródło: powiat-leszczynski.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI - GOSTYŃ
mobilny zuraw eriko
Wiadomości na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Wiadomości dla rolnika